Zimly

Zimly dla Android

Konkretny video player na Android

Zimly to multimedialny odtwarzacz na smartfony Android. Aplikacja jest stosunkowo nowym graczem na rynku, ale już teraz może sporo namieszać. Na tle konkurencji Zimly wygląda i działa nadspodziewanie dobrze.Zimly jest minimalistyczny i wygląda...Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładny interfejs
  • Stabilne i szybkie działanie
  • Wspracie dla Last.fm
  • Wsparcie dla napisów

Wady

  • Player video jest nieco uboższy w fukncje

Bardzo dobry
8

Zimly to multimedialny odtwarzacz na smartfony Android. Aplikacja jest stosunkowo nowym graczem na rynku, ale już teraz może sporo namieszać. Na tle konkurencji Zimly wygląda i działa nadspodziewanie dobrze.

Zimly jest minimalistyczny i wygląda bardzo ładnie. Odtwarzaną muzykę możemy przeglądać z podziałem na nazwę artysty, album, utwory lub rodzaje muzyki. Pasek kontroli odtwarzacza jest całkiem duży, a co za tym idzie czytelny i łatwy w obsłudze. Bez problemu możemy się poruszać pomiędzy albumami i konkretnymi piosenkami.

Interfejs odtwarzacza video także nie powinien sprawić nam kłopotu. Ciekawą funkcją jest przeglądanie video klatka po klatce, co pomoże znaleźć i uchwycić ciekawy moment. Niestety, w przeciwieństwie do odtwarzacza muzyki, video player nie ma możliwości edytowania informacji o pliku. W porównaniu z muzyczną wersją Zimly, video wypada trochę mniej imponująco.

Zimly już teraz jest ciekawą alternatywą dla innych odtwarzaczy na Android. Obiecujące jest to, że program jest szybko rozwijany. Na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to, że Zimly może poważnie zagrozić dotychczasowym liderom.

Najczęściej pobierane Audio na android

Zimly

Download

Zimly 3.29.318 dla Android

Opinie użytkowników o Zimly

×